IV Śląskie Spotkania Naukowe - Ustroń

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej konferencji naukowej "Śląskie Spotkania Naukowe", która stała się ważnym forum wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy naukowców prowadzących badania w dziedzinie biotechnologii, bioinformatyki, bioinżynierii i biologii medycznej.

IV Ślaskie Spotkania Naukowe odbędą się 25 marca 2017 w Hotelu Diament w Ustroniu. Sesje naukowe planowane są od godziny 9.00 do godziny 19.00. Jako wydarzenie towarzyszące Konferencji planowane są warsztaty Projektu BioTest, które odbędą się 24 marca 2017 od godziny 17.00. Projekt BioTest jest realizowany przez konsorcjum, w skład którego wchodzi Politechnika Śląska, Centrum Onkologii oraz firma WASKO, a jego celem jest stworzenie platformy bioinformatycznej ułatwiającej prowadzenie badań w naukach biomedycznych (więcej informacji na stronie http://biotest.polsl.pl).

Rejestracja na konferencję trwa do 1 marca 2017. Zgłoszenia (wg. załączonego wzoru) można nadsyłać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełna opłata rejestracyjna wynosi 150 PLN i  obejmuje koszty wyżywienia w trakcie konferencji oraz noclegu z piątku na sobotę (24/25.03.2017) w pokoju dwuosobowym.

W przypadku rezygnacji z noclegu opłata wpisowa wynosi 50 PLN.

Istnieje możliwość dopłaty do noclegu w pokoju jednoosobowym oraz zarezerwowania dodatkowego noclegu z soboty na niedzielę (25/26.03.2017). 

Organizatorzy przewidują możliwość dofinansowania kosztów opłaty rejestracyjnej na indywidualny uzasadniony wniosek uczestnika.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

W imieniu Organizatorów

Magdalena Skonieczna